Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2020

booked.net

Jaunumi

Karjeras izglītības atbalsta pasākums 7. klašu skolēniem “Kā nesabojāt savu dzīvi”

IMG 3879 Copy

Karjeras izglītības atbalsta pasākums 7. klašu skolēniem “Kā nesabojāt savu dzīvi”
10. martā Ādažu vidusskolas 7.abcdeg klašu skolēni piedalījās karjeras izglītības atbalsta pasākumā “Kā nesabojāt savu dzīvi”. Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Ka nesabojāt savu dzīvi” tika īstenots ar mērķi pilnveidot skolēnu izpratni par nepieciešamajām prasmēm, lai sagatavotos nezināmajai nākotnei un profesijai strauji mainīgajā pasaulē, par nozīmīgākajām nākotnes kompetencēm, uzvedības un apģērba kļūdām, par rīcību, kura apdraud reālajā un virtuālajā vidē, kā arī attīstīt skolēniem pašizziņas un pašnovērtējuma veikšanas prasmes.
Pasākumu vadīja Kristīna Sprūdža, personīgās izaugsmes trenere, lietišķās etiķetes un komunikācijas eksperte. Pasākuma ietvaros bija interaktīva prezentācija ar video un foto stimuliem, situāciju analīzi, izmantojot piemērus no profesionālās pieredzes un praktiskus vecumposmam atbilstošus grupu uzdevumus par saskarsmi reālajā un virtuālajā vidē.

Skolēni interaktīvajā prezentācijā un grupu uzdevumos uzzināja, kādi ir darba pasaules lielākie izaicinājumi un kādas prasmes ir nepieciešamas ikvienam, lai dzīvē un skolā saņemtu 10, kā arī to, kur šīs zināšanas var apgūt un kas var viņiem palīdzēt? Skolēni noskaidroja, kā sagatavoties nezināmajai nākotnei un profesijai strauji mainīgajā pasaulē. Ko apgūt, lai neatdotu savu algu robotu industrijai un kādēļ ar vienu profesiju būs par maz? Nozīmīgākās nākotnes kompetences ir cilvēkprasmes un spēja gudri izmantot tehnoloģiju sniegtās iespējas.
Interaktīvās prezentācijas laikā noskaidroto par pirmā iespaida nozīmi, labas uzvedības prasmēm, uzvedības un apģērba kļūdām, apdraudējumiem reālajā un virtuālajā vidē, skolēni pārbaudīja, pildot grupu uzdevumus. Paldies lektorei, bija vērtīgi! Foto

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search