Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs / 30.03.2020

Tikšanās ar dzejnieci publicisti un redaktori, bērnu grāmatu autori un izdevēju Inesi Zanderi

Zandere 1Zandere 2Zandere 3Zandere 4Zandere 5Zandere 612. martā Ādažu vidusskolā radošo darbu konkursu dalībniekiem un labākajiem skatuves runas izpildītājiem programmas “Latvijas skolas soma” ietvarā bija iespēja tikties ar dzejnieci, publicisti un redaktori, bērnu grāmatu autori un izdevēju Inesi Zanderi.
Divās grupu nodarbībās (5.-8. kl. un 9.-12. kl.) dzejniece uzrunāja, arī iedrošināja jauniešus rakstīt, kopt literāro gaumi, apzināties vēstures norises, rosināja mācīties izteikt rakstu darbā savu būtību, patiesās izjūtas.
Ieklausoties autores dzejas lasījumos, ikviens varēja sadzirdēt pantu skanīgumu, uztvert valodas rotaļīgo plūdumu un vārdu spēles, iztēlē tikties ar spilgtajiem tēliem, ļauties to aicinājumam.
Gatavojoties nākamajiem radošajiem izaicinājumiem, turēsim prātā Ineses Zanderes rosinājumus.