Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2020

Televīzijas platforma TAVA KLASE!

2 k SportacentrsAr nākamo nedēļu Latvijā sāks darboties televīzijas platforma TAVA KLASE! 1 k ReTV
Tas būs atbalsts skolēniem attālinātā un pašvadītā mācību procesā!
Valsts izglītības satura centrs
Latvija māca un mācās mājās
Jau nākamajā nedēļā visā Latvijā būs pieejama atbalstoša TV platforma TAVA KLASE, lai skolotājiem, skolēniem un vecākiem palīdzētu īstenojot mācīšanos attālināti. Jau šobrīd interneta vietnē www.tavaklase.lv ir pieejams stundu saraksts nākamajai nedēļai (6.- 9.aprīlis)
Viss saturs, kas tiks pārraidīts TV, būs pieejams www.tavaklase.lv