Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo / 25.09.2020

Ādažu vidusskola uzvar Skolu projektā “Apaļš kā Pūpols!”

pupols 300x300Skolu projekta “Apaļš kā Pūpols!” trešā sezona noslēgusies! Kādas ikdienas izvēles veikt, lai katrs no mums justos labi, būtu spirgts un vesels un ilgtermiņā spētu izvairīties no nopietnām saslimšanām, tai skaitā, onkoloģiskām – par to vesela mācību gada garumā mācījās vecāko klašu skolēni no trim skolām – Saulkrastu vidusskolas, Ādažu vidusskolas un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas.
Projekta uzvarētājs – Ādažu vidusskola!!! Paldies jaukajai skolotājai Ligitai Strautniecei un fantastiskajai vidusskolēnu komandai. Tas bija lielisks darbs visa projekta garumā.
Kāpelēšana pa “Milžu takas” piedzīvojumu trasēm godam nopelnīta. Dāvanas visiem projekta dalībniekiem no “Mēness aptiekas” un veselības uzņēmumu grupas “Repharm”. APSVEICAM!

Aktuālie jaunumi