Vārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte / 24.10.2020

6.l klases pārgājiens

IMG 20200924 100000 Copy24. septembrī 6.l klase devās pārgājienā Ādaži - Baltezers - Mārsili. Kopā veicām vairāk kā 12 km!
Baltezerā apmeklējām Ūdensapgādes muzeju, kur mums stāstīja kā tika piegādāts ūdens pagātnē un tagad. Lekcija notika brīvā gaisotnē, skaistā, palmu un džeza mūzikas ieskautā muzejā. Skolēniem bija iespēja aptaustīt, izmēģināt un iepazīt katru no lietām muzejā.
Pēc muzeja apmeklējuma devāmies ciemos pie Zanes un viņas ģimenes, kur mūs sagaidīja ar gardu mājas soļanku, desiņām, ugunskuru un piemājas laukumu, kur bija iespēja spēlēt futbolu, basketbolu.
Liels paldies Ūdensapgādes muzejam, kur entuziastiskais gids pasniedza aizrautīgu lekciju. Iesakām to apmeklēt un ziedot muzeja saglabāšanai!
Kā arī vislielākais paldies Zanei ar ģimeni, kuri uzņēma mūs visus 30 pie sevis, cienāja ar gardiem ēdieniem un ļāva baudīt šo skaisto, saulaino dienu mums visiem kopā!     Foto
Šis bija tieši tas, kas bija tik ļoti nepieciešams, pēc tik ilgām attālinātām mācībām pagājušā mācību gada noslēgumā!

Aiga Grinberga, 6.l klases audzinātāja