Vārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte / 24.10.2020

Eiropas valodu dienai

ValD 1ValD 2ValD 326. septembrī Eiropas Savienības dalībvalstis svin Eiropas Valodu dienu. Šo dienu pirmo reizi atzīmēja 2001. gadā. Arī Ādažu vidusskolas jaunieši katru gadu iesaistās dažādos projektos, kuros tiek pievērsta uzmanība valodu daudzveidībai un apguvei.
Šogad, ienākot mūsu skolā, jūs sveicina kluba “Mazie eiropieši” jauniešu apgleznots krekls, uz kura ir uzraksti 4 valodās. Šīs valodas tiek apgūtas Ādažu vidusskolā. Tas ir Mazo eiropiešu un viņu vadītāju D. Matisones un I. Miķelsones sadarbības projekts.
5. klašu skolēni sāk fakultatīvi apgūt otro svešvalodu: vācu vai krievu. Darbs ir pašā sākumā, tāpēc viņi iesaistījās projektā “Mīļāko vārdu stūrītis.”   Foto
7. klašu jaunieši veidoja skices T- kreklam ar Eiropas valodu elementiem. Darbu koordinēja vizuālās mākslas skolotāja D. Matisone.
Paldies jauniešiem par radošumu, atsaucību, izdomu. Paldies kolēģiem par sadarbību.

Anna Deniškāne, 2. svešvalodas katedras vadītāja