Vārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte / 24.10.2020

Izglītojoša nodarbība par HIV/AIDS vidusskolēniem

IMG 4493IMG 4495Ādažu vidusskola izmantoja “Papardes zieds” projekta “HIV/AIDS nodarbības Latvijas vidusskolās” piedāvājumu un organizēja izglītojošas nodarbības 10. – 12. klašu skolēniem. Nodarbību programma ir izstrādāta sadarbībā ar mediķiem, sabiedrības veselības speciālistiem un pedagogiem, nodarbības vada “Papardes zieds” darbinieki – sabiedrības veselības speciālisti, psihologi, veselības veicināšanas konsultanti, kuriem ir bagātīga šī darba pieredze, vadot līdzīgus pasākumus daudzās Latvijas izglītības iestādēs.
25. septembrī nodarbības notika 12.ab klašu skolēniem.
Katram ir jārūpējas par savu veselību, katrs esam atbildīgi par savu veselību, tāpēc katram ir jābūt zinošam un izglītotam.
Nodarbības laikā ar jauniešiem tika pārrunāts par HIV/AIDS, par infekcijas ceļiem, profilaksi, statistikas datiem Latvijā, par iespējām pārbaudīt savu HIV statusu, par atbildību par savu seksuālo un reproduktīvo veselību, par izsargāšanās metodi, lai pasargātu sevi.

Paldies Gatim Pavāram un Elvim Dudarevam.