Vārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte / 24.10.2020

Sveicu Jūs Skolotāju dienā!

Sveiciens SkolotajiemSkolotājs! Kāds viņš ir?
Skolotājs ir mamma, skolotājs ir tētis, skolotājs ir kādam ļoti mīļš cilvēks!
Skolotājs ir sava veida burvis, viņš uzbur zināšanas, kuras nodod tālāk! Skolotājs ir kā burtnīca, kura no sākuma ir neaizpildīta, taču ik pēc katra gada šī burtnīca aizpildās ar jauniem ierakstiem.
Skolotājs ir jautrs, skolotājs ir bēdīgs, skolotājs dažreiz grib smieties, dažreiz raudāt. Skolotājs prot paslavēt, taču dažreiz spēj arī aizrādīt. Skolotājs prot pacelt debesīs, bet prot arī apsēdināt uz zemes. Skolotājs katru rītu dodas uz darbu jau zinot, ka viņš savas zināšanas nodos tālāk vismaz simts bērniem. Skolotājs ir erudīts, skolotājs ir profesionālis. Ja skolotājs kaut ko neprot, viņš ātri to iemācās. Skolotājs ir radošs, jo viņš prot pielāgoties situācijai.
Skolotājs ir pacietīgs, skolotājs ir patiess, skolotājs ir entuziasts!
Tādus Jūs saredzu ikdienā, un novēlu arī turpmāk nezaudēt savu enerģiju, dzīvesprieku un mīlestību uz savu darbu!

Direktors Česlavs Batņa