Vārda dienu svin: Matīss, Modris, Mariss / 21.09.2019

booked.net

Jaunumi

“Rīgas Kauss Teātra sportā 2017’’

RK“Rīgas Kauss Teātra sportā 2017’’ Š.g. 21. un 22. aprīlī Rīgā Eduarda Smiļģa muzejā norisinājās vēl nebijis un unikāls pasākums - festivāls “Rīgas Kauss Teātra sportā 2017’’, kur vienkopus uz skatuves satikās vairāk nekā 170 dalībnieku no visas Latvijas, kā arī sabiedrībā pazīstami improvizatori un teātra sporta kustības aizsācēji, kā, piemēram, Nauris Brikmanis (Comedy KIT jeb Karaliskais Improvizācijas teātris), Kaspars Breidaks (Improvizācijas teātris “Spiediens’’, SWH radio balss), Raimonds Ruzenieks (Rīgas Improvizācijas teātris), režisors Juris Rijnieks, režisore Astra Kacena (Teātra sporta ieviesēji Latvijā) , modes mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers un citi. Festivāla laikā dalībniekiem tika piedāvāta iespēja piedalīties gan dažādās meistarklasēs, gan izklaidējošās aktivitātēs, taču svarīgākā bija sacensība par galveno balvu - īpaši pasākumam veidotu “Rīgas Kausu Teātra sportā 2017 ’’ - piecās vecuma kategorijās, sākot no pašiem mazākajiem – pirmklasniekiem - līdz jau pieredzējušiem improvizācijas studiju dalībniekiem. ”Rīgas Kauss Teātra sportā 2017’’ tika organizēts ar mērķi iedibināt neizsīkstošu tradīciju teātru kultūrā, popularizējot improvizācijas teātra mākslu kā neatņemamu teātra sastāvdaļu, vienlaikus atzīmējot Teātra sporta ienākšanu Latvijā, tā divdesmitgadi. Sīvā konkurences cīņā tiesības piedalīties pusfinālā, pēc tam arī finālā ieguva Ādažu vidusskolas teātra sporta komanda, kuras sastāvā 9. b klases audzēkņi - Tomass Ida, Mārcis Mārtiņš Rubenis, Jānis Arnis un Haralds Šmits - , kā arī 7. c klases skolēns Ojārs Jānis Felšus. Īsts un neviltots prieks pārņēma jaunos improvizatorus, otro gadu pēc kārtas iegūstot augstāko sasniegumu teātra sporta aktivitātēs. Diplomi, saldumi, sponsoru veltes un “Rīgas Kauss Teātra sportā 2017” atceļoja uz Ādažiem kā apliecinājums komandas dalībnieku drosmei, intuīcijai, humora dzirkstij un ieguldītajam sagatavošanās darbam. Komandas trenere Vaira Baltgaile. Skat attēlus

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search