Vārda dienu svin: Matīss, Modris, Mariss / 21.09.2019

booked.net

Jaunumi

Mammadaba meistarklase 4.g

Mammadaba meistarklase"Mammadaba meistarklase" 20.04.2017 4.g klases skolēni apmeklēja AS "Latvijas valsts meži" atvērto Meža dienu pasākumu Tomes mežu masīvā un piedalījās izzinošā pārgājienā, darbojās meža pieturās pieredzējušu mežsaimnieku vadībā. Skolēni atpazina koku sēklas, noteica koku sugas, izcirtumā stādīja kokus,  vēroja meža krāsas, pētīja ķērpjus, noteica koku vecumu, atpazina meža dzīvnieku pēdas pēc attēliem, klausījās mednieka stāstus, jaunaudzē retināja kokus, iepazinās ar mežstrādnieka apģērbu un darba instrumentiem.

Pasākuma noslēgumā tikšanās ar Cūkmenu, desiņu cepšana un šūpošanās šūpuļtīklā. Skolēni atzina - darbošanās dabā stiprina  mūsu ķermeni, attīsta prātu, stimulē mūsu emocijas un intelektu.    Sk. attēlus

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search