Vārda dienu svin: Matīss, Modris, Mariss / 21.09.2019

booked.net

Jaunumi

Pierīgas skolu teātru saiets - 2017

Apsveicam! Ādažu vidusskolas bērnu un jauniešu teātrim DIPLOMS par veiksmīgu, muzikālu un kolorītu sniegumu Pierīgas skolu teātru saietā - 2017 izrādot R.Paula un G.Rača "Leģenda par Zaļo jumpravu". Apsveicam režisores Vairu Baltgaili un Andu Kļavi. Pierīgas skolu teātru saiets - 2017 07.04.2017. Vangažos   

7. aprīlī Ādažu vidusskolas teātris un 5. - 9. klašu kora grupa ar šinī mācību gadā iestudēto  mūziklu "Leģenda par Zaļo jumpravu" piedalījās Pierīgas skolu teātru saietā Vangažos. Pieaicinātie teātra eksperti (Inguna Gremze, teātra "Vinnijs" režisore,  un Aija Vitmane, Pierīgas pārvaldes teātra žanra metodiskās apvienības koordinatore)  uzteica  izrādes muzikālo skanējumu un slavēja  kolorītos lomu izpildītājus, piešķirot diplomus ne tikai par  izrādes iestudējumu, bet arī īpašos simpātiju diplomus galvenajiem personāžiem - DO un SI (Tomass Ida un Paula Līdaka). Izrādes laikā zālē skanēja skatītāju smiekli un aplausi, liecinot par neatslābstošu  uzmanību,  interesi un uztverto  humoru. DIPLOMS   Paldies visiem dalībniekiem un pedagogiem  -  Vairai Baltgailei, Andai Kļavei un Ivaram Kraucim. 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search