Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

Aurihas vidusskolas skolēnu un skolotāju vizīte Ādažu vidusskolā

00 CopyMoin! Moin!
No 5. līdz 8. martam Ādažu skolā viesojās Aurihas vidusskolas skolēni un skolotāji un sasveicināšanās frāzi “Moin, moin!”, kas raksturīga Ziemeļvācijā un īpaši pie Ziemeļu jūras, varēja dzirdēt biežāk. Pieci Aurihas vidusskolēni un divi skolotāji iepazina mūsu skolu, apmeklēja vācu valodas stundas, kurās stāstīja par savu skolu, reģionu un atbildēja uz dažādiem jautājumiem, kurus īpaši daudz uzdeva ieinteresētie sestklasnieki. Viesi apmeklēja gan vidusskolas kora, gan deju kolektīva “Rūta” mēģinājumus un uzteica skolēnu nopietno attieksmi un aizrautību, pilnīgi jaunus iespaidus vācu skolēni guva, apmeklējot Mūzikas un mākslas skolu un noklausoties pavisam jauno mūziķu koncertu. Vācu senās un mūsdienu kultūras un vēstures “pēdas” tika meklētas gan Rīgā, gan Duntē Minhauzena muzejā, gan Siguldā. Foto
Četras dienas Ādažos paskrējušas vēja spārniem – ar daudziem jauniem iespaidiem, jauniem draugiem, ar vācu skolēnu vēlmi atgriezties un turpināt iepazīt Latviju. Tāpēc - uz tikšanos Latvijā un uz drīzu tikšanos Vācijā!
Aurihas vidusskolas mājas lapā raksts par viesošanos Latvijā: http://igsaurich.de/index.php/8-aktuelles-aus-dem-schulleben/762-auf-der-suche-nach-den-bremer-stadtmusikanten

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search