Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Konkurss ‘Enkurs 2018”

IMG 7993 CopySestdiena, 17. marts - 1. - 11. klašu skolēnu pavasara brīvdienu noslēgums un 12. klašu brīvlaika ievads.
Šajā dienā Ādažu vidusskolas komanda devās uz jūras koledžu “Novikontas”, lai piedalītos jūrniecības nozares konkursa vidusskolēniem “Enkurs 2018” 1. atlases kārtā. Skolēni sacentās ugunsdzēšanas prasmēs, medicīniskās palīdzības sniegšanā, ostu atrašanās vietu zināšanā, terminu skaidrošanā, dažādu veidu datorsimulācijās un virves vilkšanā. Vislabākos rezultātus skolēni uzrādīja datorsimulāciju uzdevumos. Tā kā piedalījāmies pirmo reizi, tad daudzos uzdevumos tika pieļautas “iesācēju” kļūdas. Starp 8 skolu komandām mēs ierindojāmies 7. vietā un nekvalificējāmies konkursa finālam. Tomēr mūsu komanda ieguva “Novikontas” jūras koledžas sponsorētu apbalvojumu kā visforšākajai komandai. Kopējais secinājums - lai gan diena sākās agri, tā pagāja ļoti ātri, jo konkurss bija labi organizēts un uzdevumi interesanti.
Liels paldies @novikontas.maritime.college par lielisko pasākuma organizāciju! Paldies skolēniem Edvardam Muceniekam (12.a); Sindijai Dzelzskalnei (12.b), Tomam Tretjakovam (12.b), Ričardam Rītiņam (12.b), Kārlim Leibomam (12.b); Patrikam Stērniniekam (11.a), Uldim Nartišam (11.a); Mārtiņam Mārcim Rubenim (10.a); Gustavam Jorenam Baumanovskim (10.b) un Rihardam Butānam (9.a) par dalību konkursā!! Paldies skolotājam Raivim Paulam!!! Foto

Aktuālie jaunumi