Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 5.klašu skolēniem “Kas es esmu, ko es varu un ko es protu?”

K 1 Copy20. martā Ādažu vidusskolā 5. klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta nodarbības “Kas es esmu, ko es varu un ko es protu ?”
Mērķis - izzināt skolēnu intereses, spējas, talantus un attīstīt skolēnos sapratni par to, kas es esmu un kādai profesijai vairāk esmu piemērots.
Ar metodes “Asociācijas ar priekšmetiem” un ar spēles “Ja es būtu...” palīdzību katrs dalībnieks vairāk iepazina sevi un savas labās īpašības, iepazina citus nodarbību dalībniekus, mācījās apzināt savas prasmes un iemaņas, lai darītu to, kas visvairāk patīk.
Paldies biedrības “Alternatīvā Attīstība” un projekta “Dari Latvijai” radošajai komandai mg. psych. Ingai Bitei un Mg. pedagoģijā Ērikai Leisai par interesantajām nodarbībām! Foto

Aktuālie jaunumi