Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

booked.net

Jaunumi

Priekšeksāmens CSN velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai

Eks 1 Copy21. martā visi 4. klašu skolēni kārtoja CSN priekšeksāmenu, lai pārbaudītu savas zināšanas, izbaudītu eksāmena gaisotni un būtu gatavi SCDD eksāmena kārtošanai. Eksāmena kārtošanai sākām gatavoties no 11. janvāra, kad skolā viesojās CSDD sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Kjaspere, kura sniedza ieteikumus veiksmīgai CSN apguvei. Priekšeksāmena rezultāti bija labi. Protams, tiem, kam nepaveicās, jāturpina mācīties un apgūt CSN, bet tiem, kuri nokārtoja, jāatkārto, lai 28. martā veiksmīgi tiktu nokārtots CSDD eksāmens CSN velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Paldies klašu audzinātājām par ieguldīto darbu. Pacietību, neatlaidību un izturību skolēniem, gatavojoties savam pirmajam valsts eksāmenam!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2019 Ādažu vidusskola

Search