Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

Veselību veicinošas nodarbības – radošās darbnīcas “Veselīgs uzturs”

Kokt 1 Copy22. martā 9.e klases skolēniem radošā darbnīca “Veselīgs uzturs: plašas izvēles iespējas”. Nodarbību vadīja sertificēta uztura speciāliste Svetlana Aleksejeva, kura kopā ar jauniešiem pārrunāja par veselīgu dzīves veidu. Uzskatāmi parādītais cukura daudzums, kas ir saldumos, pārsteidza visus. Visi jaunieši pēc teorētiskās daļas bija pārliecināti, ka turpmāk rūpīgāk sekos gan savam uzturam, gan fiziskajām aktivitātēm, gan rūpīgi pārskatīs savu dienas režīmu. Kopīgi tika pagatavots un degustēts arī veselīgs kokteilis “Gardumiņš”. Atzinums – garšīgi, tas var būt arī veselīgi! Rūpēsimies par savu veselību, ēdīsim veselīgi!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search