Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 3.klašu skolēniem “Mana karjera inženierzinātnēs”

Tehnobuss 1 Copy22. un 23. martā Ādažu vidusskolā 3.abcdegl klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Mana karjera inženierzinātnēs”.
Skolēni interesantā veidā iepazinās ar mašīnbūves un metālapstrādes nozarē nepieciešamajām profesijām – programmējamo darba galdu iestatītāja, mehatroniķa, virpotāja, frēzētāja, metinātāja, elektriķa, atslēdznieka darbu. Darbs šajā nozarē ir ļoti interesants, aizraujošs un radošs. Ir arī izaugsmes iespējas, kas saistītas ar jaunākajām tehnoloģijām un datorprogrammām.
Visu šo svarīgo un interesanto skolēni iepazina TEHNOBUSĀ, kas ir pirmā mobilā demonstrāciju laboratorija Latvijā. Tas ir Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) īstenots projekts ar mērķi atraktīva veidā veicināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm, īpaši par mašīnbūves un metālapstrādes specialitātēm.
Nodarbības laikā skolēni pārliecinājās, ka inženierzinātnes ir interesantas un aizrautīgas.
Paldies instruktoriem un nodarbību vadītajiem Aināram Dambergam un Edvīnam Aizupietim!   Foto

Aktuālie jaunumi