Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Mobilais zināšanu ekspresis 2018 Ādažu vidusskolā

MZE 1 Copy

23. martā pie skolas piestāja Mobilais zināšanu ekspresis – skolēnu izziņas un zinātnes rosināšanai iekārtotais autobuss, kurā iekāpa 2. un 3. klašu skolēni, kuri aktīvā veidā iepazina Eiropas Savienību. Nodarbības laikā skolēni guva 3 atziņas: Katrs no mums var mainīt pasauli!, Katrs esam daļa no pasaules!!, Es pats esmu atbildīgs par savu rīcību un zināšanām!!!
Katrs skolēns saņēma Pase - Pasiņš, kurā pildīja dažādus uzdevumus par Eiropas Savienību. Veiklākie un precīzākie varēja nopelnīt balviņas. Pildot uzdevumus skolēni uzzināja interesantas lietas par Eiropas Savienību. Informāciju varēja atrast Mobilo zināšanu ekspresī. Paldies par interesanto, aizraujošo un izzinošo nodarbību, paldies par dāvaniņām.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search