Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Mobilais zināšanu ekspresis 2018 Ādažu vidusskolā

MZE 1 Copy

23. martā pie skolas piestāja Mobilais zināšanu ekspresis – skolēnu izziņas un zinātnes rosināšanai iekārtotais autobuss, kurā iekāpa 2. un 3. klašu skolēni, kuri aktīvā veidā iepazina Eiropas Savienību. Nodarbības laikā skolēni guva 3 atziņas: Katrs no mums var mainīt pasauli!, Katrs esam daļa no pasaules!!, Es pats esmu atbildīgs par savu rīcību un zināšanām!!!
Katrs skolēns saņēma Pase - Pasiņš, kurā pildīja dažādus uzdevumus par Eiropas Savienību. Veiklākie un precīzākie varēja nopelnīt balviņas. Pildot uzdevumus skolēni uzzināja interesantas lietas par Eiropas Savienību. Informāciju varēja atrast Mobilo zināšanu ekspresī. Paldies par interesanto, aizraujošo un izzinošo nodarbību, paldies par dāvaniņām.   Foto

Aktuālie jaunumi