Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijai 100 - Es esmu Latvija "Latvijas simtgade manas dzimtas stāstos!"

Latv 100 01 Copy23. martā 4., 5., 6. un 7. klašu skolēniem bija lieliska izdevība palūkoties uz Latvijas vēsturi no neierasta skatu punkta. Par to parūpējās Rozīte Katrīna Spīča un Rasa Jansone, kas saistošā koncertlekcijā izstāstīja savu dzimtu gājumu vesela gadsimta garumā. Dziļi personiskais vēstījums savijās ar vēsturiskajiem notikumiem valstī un pasaulē, radot ieskatu ļoti atšķirīgos likteņa līkločos dažādām ģimenēm, kas brīnumainā veidā krustojušies pagātnē un mūsdienās. Stāstījumu papildināja latviešu tautasdziesmu atskaņojumi, piecu instrumentu spēle un saistoši vizuālie materiāli par valsts un dzimtu vēsturi. Šis bija lielisks veids kā izjust Latvijas svētkus!!!
ES esmu Latvija. Mana DZIMTA ir Latvija. TU esi Latvija. Tava DZIMTA ir Latvija. MĒS esam Latvija!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search