Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Projekta “Bērns ir pasaule” skolotāju kursi

Pol 1No 19. līdz 23. martam Polijas pilsētā Elk Ādažu vidusskolas sākumskolas skolotājas: Jolanta Osīte, Irita Skaistkalne-Virka, Linda Tūtere un Liene Klēvere piedalījās Erasmus+ programmas (KA2) Stratēģiskās starpskolu partnerības projekta „Child is a World” organizētajos starpvalstu apmācības kursos, kuros gūtās zināšanas palīdzēs skolotājām iesaistīt skolēnus dažādās aktivitātēs, ļaujot viņiem justies ieinteresētiem un motivētiem.
Kursu oraganizatori bija Polijas Rekusy skolas pedagogi, kas ir vieni no projektā iesaistītajiem dalībniekiem. Lai nodrošinātu mācību aktivitātes, tika piesaistīti dažādi lektori, kuri kā savas jomas speciālisti, organizēja mūsdienīgas un aktuālas nodarbības.
Skolotājiem tika piedāvātas dažādas radošās darbnīcās. Viena no nodarbībām bija veltīta mnemotehnikas apgūšanai, kas skolotājam dod plašākas iespējas palīdzēt skolēnam apgūt un nostiprināt mācību vielu, interaktīvā veidā. Kā vērtīga un pamācoša bija viesošanās Ugunsdzēsības un glābšanas centrā, kas ir viens no modernākajiem valstī. Drošības jautājumu aktualizēšana skolās ir viens no valstiski svarīgiem uzdevumiem, tāpēc svarīgi ir izglītot pašus skolotājus, kā pareizi skolēniem novadīt nodarbību par drošību dažādās situācijās, lai skolēni prastu atpazīt bīstamas situācijas un atbilstoši rīkoties. Mācību metožu darbnīcā skolotājiem tika piedāvātas interesantas sadarbības un līdzdalības aktivitātes, kurās akcentēja katra individuālā pienesuma nozīmīgumu, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Mākslas darbnīcā veidojām dažādus izstrādājumus, kas simbolizēja valsti un pilsētu. Kulinārijas darbnīcā skolotāji iemācījās gatavot tradicionālos poļu ēdienus – pelmeņus ar dažādiem pildījumiem, kā arī ābolu pīrāgu, piedalījās karameļu un kafijas gatavošanas meistarklasēs. Lai izprastu Polijas kultūras tradīcijas, delegācijas dalībnieki mācījās dejot poļu tautas dejas un tradicionālo “Polonēzi”, ar kuru mums bija iespēja atklāt nacionālo vakaru, kas bija veltīts Mazūrijas reģiona vēstures un kultūras izzināšanai.
Mums bija iespēja noskatīties teātra uzvedumu “Topicha”, caur kuras sižetu tika atspoguļotas cilvēciskās vērtības un savstarpējo attiecību nozīmīgums, spēja pieņemt atšķirīgo.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search