Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijas skolēnu 42. zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konference

ZPD 1ZPD 2ZPD 3ZPD 4ZPD 523. martā Latvijas Universitātē norisinājās Latvijas skolēnu 42. zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konference. Konferences mērķis ir veicināt vispārējās izglītības iestāžu skolēnu individuālo kompetenču un talantu attīstību padziļinot skolēna zināšanas dabas, humanitāro, sociālo un inženierzinātņu nozarēs, un iesaistot skolēnus tiešā pētījumu izstrādē, veidojot skolēnos prasmi patstāvīgai darbībai zinātniskās pētniecības darbu izstrādē izglītības iestādes, valsts un starptautiskajā mērogā. Konferencē 339 skolēnu vidū bija arī 3 mūsu Ādažu vidusskolas 11.a klases skolnieces, kas prezentēja savus ZPD.  
Dairas Kropes darbs “Migrācija Ādažu novadā” tika aizstāvēts zemes zinātņu un ekonomiskās ģeogrāfijas sekcijā, darba vadītāja skolotāja Māra Balode, recenzents Mg.geogr. Jānis Krūmiņš.
Elīzas Kubuliņas darbs “Nerealizētie Rīgas apbūves projekti Kārļa Ulmaņa autoritārā režīma laikā” tika aizstāvēts vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma sekcijā, darba vadītāja skolotāja Liene Riekstiņa, recenzents  Dr.hist. Sigita Šnē
Annas Fiļipenokas darbs “Fizioloģisku procesu salīdzināšana pusaudžiem ar dažādu dzīves stilu” tika prezentēts veselības zinātņu sekcijā, darba vadītāja skolotāja Aina Jermacāne, recenzents  Mg.pharm Karīna Narbute.
Paldies meitenēm un skolotājām par ieguldīto darbu!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search