Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

CSDD eksāmens CSN velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai

IMG 7643 Copy

28. martā pirmo valsts eksāmenu CSN, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību, būtu zinoši un droši ceļu satiksmes dalībnieki, kārtoja 170 skolēni, no kuriem 135 skolēni eksāmenu nokārtoja veiksmīgi, bet 35 skolēniem nepaveicās. Eksāmens ir eksāmens! Tiem, kuri nebija šajā dienā skolā un tiem, kuriem nepaveicās, būs iespēja eksāmenu kārtot 11. aprīlī. Protams, jāmācās un jāgatavojas pašiem.
Eksāmena kārtošanai sākām gatavoties no 11. janvāra, kad skolā viesojās CSDD sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Kjaspere, kura sniedza ieteikumus veiksmīgai CSN apguvei. 21. martā visi 4. klašu skolēni kārtoja CSN priekšeksāmenu, lai pārbaudītu savas zināšanas, izbaudītu eksāmena gaisotni un būtu gatavi SCDD eksāmena kārtošanai. Paldies klašu audzinātājām par ieguldīto darbu: Velgai Cekutei (4.a), Jeļenai Daktiņai (4.b), Evijai Veinbergai (4.c), Tatjanai Kristholdei (4.d), Evai Bunkevičai (4.e), Dacei Matisonei (4.g), Ievai Miķelsonei (4.l) un vecākiem par palīdzību bērniem gatavojoties eksāmenam. Paldies Valdai Kjasperei par sadarbību, par eksāmena pieņemšanu, par pieļauto kļūdu izskaidrošanu skolēniem.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search