Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Joku dienas koncerts

IMG 8222 Copy

6.aprīlī skolas aplis pildījās krāsaini un koši tērptiem puišiem un meitenēm, kas bija rotājušies gan ar ziediem un vainadziņiem, gan cepurēm un saulesbrillēm. Tie bija 1. - 4.klašu koristi, kas iegavilēja jautru, aprīlim atbilstošu koncertu. Priekšnesumus aizsāka 2. klašu dejotāji skolotājas Lienes Klēveres vadībā. Lai gan dejotāji pirms skates iemēģināja jaunos koncerttērpus, tomēr meiteņu galvas nerotāja vis gludi pītas bizītes, bet gan atraktīvas un reizumis košas parūkas, kas, šķiet, arī dejas soli darīja jestrāku. Joku dienai anekdotes ļoti piestāv, tāpēc teātra pulciņa jaunākie dalībnieki no 5.b, 6.c un 6.e klasēm bija izveidojuši anekdošu virknējumus, kas tiešām sasmīdināja daudzos 1. - 3.klašu klausītājus, skolotājus un vecākus. Paldies Ģirtam Zbitkovskim (6.c), kurš atlasīja anekdotes, veidojot trīs uzstāšanās blokus! Kora priekšnesumus kuplināja solisti no teātra pulciņa – Elizabete Bokta (5.b), Arta Edīte Rezevska (6.e), Ojārs Felšus (8.c) un Luīze Vītola (5.b).
Koncerts izdevās piesātināts un iedvesmojošs. Tas izskanēja ar visu koncerta dalībnieku kopdziesmu „Kur dzīvo laime?”. Šodien laime un  prieks noteikti dzīvoja Ādažos!
Skatītāju aplausi koncerta dalībniekiem. Lielais paldies koncerta organizatorēm – skolotājām Andai Kļavei un Lienei Klēverei.  Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search