Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijas Zaļā punkta “Šķiratlona stafetes”

IMG 7680 Copy6. aprīlī Ādažu vidusskolā notika “Vislatvijas šķiratlona” treniņš kopā ar treneri Viktoriju, kura laikā pārbaudījām savas zināšanas atkritumu šķirošanas jautājumos.
Mēs, Ādažu vidusskola, esam par tīru un sakoptu vidi, par Zaļu Latviju, tāpēc vācam un nododam makulatūru un izlietotās baterijas. Bet, protams, varam darīt vēl vairāk...
Latvija atkritumu šķirošanā ieņem tikai 18 vietu Eiropas dalībvalstu vidū. Laiks ir izmest vecos ieradumus un sākt šķirot! Katrs īstajā konteinerā iemestais atkritums ir punkts Latvijas labā! Pievienosimies Latvijas izlasei Šķiratlonā un parādīsim īsto vietu plastmasai, stiklam, papīram, nolietotajiem telefoniem un elektroiekārtām. Iesaistīsimies bioatkritumu šķirošanā, jo Ādažos ir šāda iespēja!!! Lai atkritumu šķirošana kļūst par paradumu, rutīnu - tāpat kā trauku novākšana un nomazgāšana pēc ēdienreizes. Rūpēsimies par vidi kopā!!!
Paldies Latvijas Zaļā punkta komandai par izzinoši, interesanti, sportiski, azartiski un jauki pavadītu stundu, paldies par gardo kliņģeri!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search