Vārda dienu svin: Madara, Genoveva / 09.08.2020

booked.net

Jaunumi

Lielā Talka

Talka logoMēs, Ādažu vidusskolas kolektīvs, esam par sakoptu, tīru un zaļu Latviju! Šogad Latvijas Valstij 100. dzimšanas diena. Vēlamies, lai Latvija būtu tīrākā un sakoptākā vieta pasaulē! Dosim iespēju dabai atveseļoties, attīrīsim to no atkritumiem, labiekārtosim un rūpēsimies par vidi sev apkārt!! Mūsu ikdienas rīcība vistiešākajā veidā ir saistīta ar vidi un tās veselību!!!
Talkas vadmotīvs “Mainām Latviju! Maināmies paši!” Esam parūpējušies, lai ir sakoptas klases, sakārtota skolas apkārtne. 28. aprīlī sakopsim savu istabu, savu māju, mājas apkārtni, novada teritoriju, stādīsim kokus, radīsim brīnišķīgas puķu dobes, atjaunosim žogus, soliņus, tiltiņus... Dzīvosim skaisti! Lai prieks pašam un pārējiem!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search