Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Projekta “Bērns ir pasaule” partneru tikšanās Turcijā 2018. gada maijā

Foto turcNo 7. līdz 11. maijam Turcijas pilsētā Tokat notika Erasmus+ programmas (KA2) stratēģiskās starpskolu partnerības projekta „Child is a World” skolotāju starpvalstu noslēguma sanāksme, uz kuru devās četri Ādažu vidusskolas sākumskolas skolotāji - Jolanta Osīte, Irita Skaistkalne-Virka, Linda Tūtere un Liene Klēvere.
Sanāksmes mērķis bija izvērtēt projekta rezultātus, atskaitīties par paveikto savā skolā, sagatavot kopēju noslēguma atskaites paraugu, kas tiks iesniegts valsts nacionālajām aģentūrām.
Sanāksmes laikā tika apspriestas dažādas projekta izplatīšanas iespējas savā valstī kā arī citās Eiropas Savienības valstīs. Katras dalībvalsts pārstāvis (koordinators) sniedza informāciju par projekta pozitīvo ietekmi uz skolotājiem, skolēniem un vecākiem. Notika darbs pie projekta mājaslapas un e-Twinning platformas papildināšanas, Mobility Tool platformā.
Projekta dalībnieku sanāksme notika Tokat Merkez Fatih Ilkokulu skolā. Skolas skolotāji un skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus, kas atspoguļoja Turcijas reģionus un to vērtības. Tokatas pilsētas izglītības pārvaldes vadītāja stāstīja par izglītības sistēmu Turcijā un valsts atbalsta programmu mācību vides uzlabošanai IT jomā. Projektā iesaistītajiem skolotājiem bija iespēja gūt priekšstatu par klašu aprīkojumiem, iekārtojumu, mācību līdzekļiem un uzskates materiāliem.
Tāpat bija iespēja piedalīties tradicionālā skolas festivālā, kas atspoguļoja valsts vēsturiskās tradīcijas. Festivāla laikā notika dažādas radošās darbnīcas delegācijas dalībniekiem, skolēniem un viņu vecākiem. Vērojām skolēnu deju priekšnesumus ar šim reģionam un valstij raksturīgām tautas dejām, kā arī paši mācījāmies dejot turku nacionālās dejas. Pasākuma laikā notika arī tirdziņš/izstāde, kur dalībnieki varēja nopirkt skolēnu vecāku pašdarinājumus.
Sanāksmes laikā  dalībvalstu delegācijām bija iespēja iepazīties ar Turcijas reģiona vēsturi, kultūru, arhitektūru un tradīcijām apmeklējot kultūrvēsturiskos objektus un tūristu apskates vietas Tokatas apkārtnē – Almus ezers, Mahperi Hatun Kervansaray un Ballıca ala, kā arī dodoties uz Kapadosijas reģionu un valsts galvaspilsētu Stambulu, kas ir valsts nacionālās kultūras mantojuma centri.
Pateicoties šāda veida pieredzei ir uzlabotas profesionālās un personiskās kompetences komunikācijas, lingvistiskās un sadarbības jomās. Izanalizēti projekta rezultāti un aktivitātes, kas notika projekta laikā.   Izvērtējums

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search