Vārda dienu svin: Tenis, Dravis / 17.01.2021

booked.net

Jaunumi

Pasākumā “Meža ABC” piedalās 1.b un 4.c klašu skolēni

ABC 1ABC 2ABC 3ABC 4ABC 5Pasākums “Meža ABC” ir Latvijā lielākais izglītojošais pasākums par mežu. Tajā piedalās vairāk nekā 100 meža nozares uzņēmumi un organizācijas. Pasākums ir domāts visiem, kas mīl mežu un dabu.
Šī gada 11. maijā, pateicoties aktīviem un labiem cilvēkiem, iespēja apmeklēt šo pasākumu radās 1.b un 4.c klases skolēniem. Tā bija 1.b klases pirmā kopīgā ekskursija, tāpēc prieks par to ir dubultliels! Mazie meža mīļi jau agri no rīta pulcējās pie skolas, lai mērotu tālo ceļu uz Kuldīgas novadu, Padures pagasta “Struņķukrogu”.
Nonākot mežā mums tika piedāvāta iespēja paviesoties 54 meža pieturās, kurās interaktīvi darbojoties un pildot dažādus uzdevumus, bija iespēja iepazīties ar visu meža audzēšanas ciklu. Protams, pirmklasnieki nespēja iziet visas pieturas, bet tajās, kurās pabijām, emociju lādiņš sasniedza maksimumu.
Visvairāk bērniem patika meža pietura ”Kukaiņi – smukaiņi jāņogu raibenis”. Šeit bērni varēja aplūkot dažādas kukaiņu attīstības pakāpes, skatīt ērces caur mikroskopu un palielināmā stikla trauciņos, iejusties skudriņas lomā un iziet taureņa attīstības ciklu.
Ilgāk pakavējāmies meža pieturā “Spēles”. Šeit tās bija veidotas pārsvarā izmantojot koku. Gan koka boulings, gan koka biljards, gan citas interesantas un neparastas spēles.
Sajūsmu radīja tikšanās ar pašu slaveno Cūkmenu meža pieturā “Nemēslo dabā!” Tapa arī jautras klases kopbildes.
Vēl mēs mežā satikām pandu, nokrāsojām sejas izdzīvošanai mežā, iepazināmies ar dažādiem darba rīkiem meža darbiem, noskaidrojām kas dzīvo mežā, kas ir pļavu tilbīte un viņas draugi, kā arī paviesojāmies meža pieturā “Medības”.
Lai arī ceļš bija tāls un nogurdinošs, lai arī diena bija karsta un rosīga, mazie ceļotāji bija izturīgi un pozitīvi noskaņoti. Protams, visbiežāk skolotājai uzdotais jautājums bija “Vai vēl tālu?”, bet tas mūsu ceļojumu padarīja tikai jautrāku un atmiņās paliekošāku.
Liels paldies visiem, kas mūs atbalstīja un palīdzēja nokļūt “Meža ABC”. Īpašs paldies Ingai Dukai par līdzbraukšanu, pozitīvismu un fotografēšanu.
4.c klases skolēni gandarīti par kopā pavadīto dienu, par daudziem jauniem iespaidiem, par lielo un interesanto informācijas daudzumu, par pasakaino darbošanos kopā. Paldies vecākiem par atbalstu.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search