Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Apgūstam ArchiCAD pamatus – arhitektūras projektēšanu

sapnu maja 5.1Ņemot vērā pieaugošo IKT nozīmi izglītības procesos, tās integrācija skolā nodrošina mācību vides pilnveidi un jaunu pieeju mācību procesam. Tā tehniskās grafikas mācību satura ietvaros 11. klases skolēni, izmantojot RTU maģistra konsultācijas, iepazīstas ar ArchiCAD 20 un 21 versiju piedāvātajām iespējām telpu veidošanā, to aprīkojumā un vides labiekārtošanā. Skolēni iegūst pieredzi telpveidē un pilnveido IKT izmantošanas iemaņas, kas vienlaicīgi ir arī veiksmīga netieša sagatavošana profesionālajai karjerai. Savā darbā skolēni izmanto bezmaksas ArchiCAD akadēmisko versiju.   Foto
ArchiCAD ir BIM CAD tipa arhitektūras projektēšanas datorprogramma, kas paredzēta Mac OS X un Windows operētājsistēmām. ArchiCad piedāvā specializētus risinājumus gan estētiskajiem, gan tehniskajiem aspektiem - sākot ar interjeru un vides projektēšanu. ArchiCAD bija pirmā personālajam datoram piemērotā CAD programma, kura ļāva izveidot 2D rasējumus un tiem atbilstošu 3D ģeometriju (Wikipedia).

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search