Vārda dienu svin: Klāra, Vizma / 12.08.2020

booked.net

Jaunumi

Iepazīstam Ādažu novada pašvaldību un SIA “Lat Eko Food” - “Rūdolfs”

IMG 8155 CopyLaika posmā no 28. līdz 30. maijam 4.abcdegl klašu skolēni devās pārgājienā, lai iepazītos ar Ādažu novada pašvaldību, uzzinātu ar ko nodarbojas pašvaldības darbinieki, kādi ir darbinieku pienākumi un uzdevumi, kādus pakalpojumus var saņemt novada iedzīvotāji, bija iespēja apskatīt telpas, izmēģināt kā ir sēdēt Ādažu mēra krēslā utt. Paldies Normundam Masaļskim par laipno uzņemšanu, par veltīto laiku un interesanto ekskursiju pa domes telpām. Pēc iepazīšanās ar pašvaldību, skolēni devās ceļā uz ražotni “Rūdolfs”, jo 2014.gada 10.oktobrī SIA Lat Eko Food atvera jaunu ražotni Ādažos, kurā tiek nodrošināta augstas kvalitātes un ekoloģiski tīras pārtikas ražošana no Latvijas Bioloģisko lauksaimniecību izejvielām. SIA Lat Eko Food ražo pārtiku bērniem, kā arī citus BIO augļu un dārzeņu pārstrādes produktus. Ražošanā kā prioritāte tiek izmantotas Latvijas Bioloģisko lauksaimniecību izejvielas, tādā veidā arī atbalstot lauksaimniecību attīstību Latvijā. Jaunās tehnoloģijas un augstās kvalitātes prasības ļauj nodrošināt kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, ģeogrāfiskajai videi atbilstošu un veselībai drošu pārtiku ar augstu uzturvērtību. Secinājums: “Rūpēsimies par savu veselību, lai mēs augtu veseli, spēcīgi, garā stipri, gudri!” Paldies par interesanto ieskatu uzņēmuma darbībā. Diena skolēniem bija piepildīta, interesanta un informācijas bagāta. Liels gandarījums bija par iespēju pārgājienā doties izmantojot velosipēdu, jo tiesības ir visiem.  Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search