Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors / 24.03.2019

booked.net

Jaunumi

PP nodarbība "Drošība" 1. klašu skolēniem

IMG 8566 Copy11. un 12. septembrī skolā viesojās Ādažu pašvaldības policijas inspektore darbā ar nepilngadīgajiem Inga Meija, lai kopā ar 1. klašu skolēniem pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar skolēnu drošību, jo par savu drošību esam atbildīgi paši. Sarunas laikā tika pārrunāts: par drošu ceļu uz skolu, par drošību automašīnā – PIESPRĀDZĒJIES!, par savstarpējo saskarsmi skolā – PIEKLĀJĪBA! un IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMU IEVĒROŠANA!, par atbildību par savām mantām – ATBILDĪGS PATS!, par komunikāciju ar svešiem cilvēkiem – NEIESAISTĪTIES SARUNĀS! un NEDOTIES LĪDZI!, par svešiem dzīvniekiem, ka tas var būt bīstami - NEGLAUDĪT!, par uzvedību mājās, ja svešinieks ir pie mājas durvīm, vai atvērt – NEATVĒRT!, par tālruņa numuriem uz kuriem zvanīt nelaimes gadījumā – 112!. Lai drošs mācību gads!!!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search