Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

booked.net

Jaunumi

Everything begins with the first step (Viss sākas ar pirmo soli) Koordinatoru tikšanās Ādažos, 2018.gada septembris

Viss sakas ar 1Viss sakas ar 2Pēdējā projekta koordinatoru tikšanās norisinājās Ādažu vidusskolā 2018.gada septembrī. Darba vizīte ilga četras dienas, kuru laikā galvenais uzdevums bija izrunāt projekta nobeiguma fāzi, vienoties par noslēguma pasākumiem partnerskolās, konstatēt iespējamās grūtības gala atskaišu rakstīšanā. Koordinators detalizēti  izklāstīja veicamos uzdevumus gala atskaites sakarā, tika pārrunāti termiņi par iesniedzamo informāciju. Tika atrisinātas arī neskaidrības, tika izmainīta programma, lai tās varētu detalizēti izrunāt.

3. septembrī notika skolas svinīgie pasākumi, sākoties jaunajam mācību gadam, notika visas skolas pedagoģiskā personāla informēšana par projekta sasniegumiem, rezultātiem, ietekmi uz partneru skolām. Ādažu vidusskolas skolotāji tika iepazīstināti ar iesaistītajam iestādēm un projekta praktiskajiem rezultātiem- Dziesma par dabu tika izpildīta teju visiem Ādažu skolas darbiniekiem.

Skolā partneriem notika arī Zero Waste Latvija lekcija- diskusija par tēmas Atkritumi aktualitāti un kā šī problēma tiek risināta un uztverta Latvijas sabiedrībā. Tā bija iespēja salīdzināt, analizēt, diskutēt.

4. septembrī visi partneri kopā ar skolas 5.e klases skolēniem, audzinātāju Inesi Lērumu un Sarmu Jēkabsoni - skolas Ekoskolas vadītāju, devās uz Getliņi Eko - atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu, salīdzināja, pētīja, izzināja, lai dalītos ar informāciju savās skolās.

5. septembrī norisinājās praktiskā nodarbība Ķemeru purvā, kur jau iepriekš ( 2017.gadā) tika veidots video materiāls mācību stundai kopā ar 5.g klases skolēniem un kas tika demonstrēts Turcijā un Austrijā mācību braucienu laikā. Partneri atzinīgi izteicās un augsti novērtēja mūsu valsts vides sakārtotību, tīrību un cildināja garšīgos ēdienus! Mācību ekskursijās piedalījās arī Ādažu vidusskolas skolēni no 6.g un 12.a klases, kuri iepriekš bija veikuši ieguldījumu projekta īstenošanā. Tika izpētīta arī Zemgales sirds Jelgava un Rundāles pils.

6. septembrī tika aktīvi runāts un spriests par projekta rezultātu saglabāšanu un ilgtspējību, un visi bija vienisprātis, ka tēma ir gana aktuāla un saistoša, lai šie sasniegtie rezultāti – mācību stundu plāni, stāstu un zīmējumu sējums, video materiāli- varētu tikt veiksmīgi izmantoti ikdienā skolā visās vecuma grupās. Idejas var tikt izmantotas arī turpmāk un papildinātas ar jauniem aspektiem, skolotājs var variēt tēmu saskaņā ar aktualitāti. Visi materiāli un dokumenti būs pieejami projekta mājas lapā www.firststep4us.eu

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search