Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors / 24.03.2019

booked.net

Jaunumi

Parlamentu “HC” dienas

Parl d 1Parl d 2Parl d 3“Parlamentu dienas” ir dienas, kas iesilda jauniņos un parāda, ko mēs Skolas parlaments darām. "Parlamentu dienas" notika no 25. līdz 28. septembrim, tas ir, nedēļu pirms jauniņo pieņemšanas/intervēšanas darbībai parlamentā.
Skolas sirdī – I stāva aplī notika 3 aktivitātes: Badmintons, 4Square, Halli Galli!
Badmintons - Ir novilkts liels volejbola tīkls pār visu apli, kas sadala pašu skolas sirdi divās pusēs. Skolēni paši piesakās. Spēle notiek 2 pret 2, kur spēlē tiek izmantota tikai viena rakete divu vietā, bet pārējie noteikumi iekļauj vienkāršu pārsišanu pāri tīklam, lai volāns nepaliktu savas komandas laukumā. Tas ir HC pieskāriens badmintonam. :)
4Square - 4 kvadrāts - Spēle norit ap lielu kvadrātu, kuram vidū ir 4 kvadrāti, tie ir spēlētāju laukumi. Tā ir spēle 4 spēlētājiem. Spēle tiek spēlēta ar bumbu. Katram spēlētājam ir savs kvadrāts. Spēles mērķis ir aizsist bumbu uz cita spēlētāja kvadrātu, ja bumba atsitas pret tavu laukumu jeb kvadrātu. Ja bumba atsitas un spēlētājs neatsit vai aizsit ārpus laukuma, tad viņš no spēles izstājas.
Halli Galli. - Tā ir galda spēle ar kartiņām. Vienā komplektā ir 4 pazīstamu (parlamenta dalībnieku u.c.) cilvēku sejas, kur uz vienas kartiņas ir no 1 līdz 5 sejām. Spēles laikā abi dalībnieki vienlaicīgi liek kartiņas uz galda. Mērķis ir, lai abu spēlētāju noliktās vienādo kartiņu summa (tātad seju skaits) būtu 5. Ja ir vienādas 5 sejas uz galda, tad abiem dalībniekiem jāuzsit pa zvaniņu, kas ir galda centrā. Pirmais, kas nospiež zvaniņu, tas paņem kartiņas pie sevis. Uzvar dalībnieks, kurš iegūst visvairāk kartiņu.
“HC” piedāvātās aktivitātes ieinteresēja daudzu skolēnus. Ar smiekliem, pozitīvām emocijām piepildīti bija garie starpbrīži!

Haralds – “Opis” (Haralds Šmits 11.a)

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search