Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

booked.net

Jaunumi

Grupu nodarbības "Par Tevi, viņu un "tauriņiem"!"

PZ 1 1. oktobrī 9.abcd klašu skolēniem nodarbība "Par Tevi, viņu un "tauriņiem"!". 9.e un 9.g klašu skolēniem nodarbības notika jau pagājušā mācību gada pavasarī, jo svarīgi ir jauniešiem aizdomāties par atbildību attiecību veidošanā. Nodarbības ar biedrības "Papardes zieds" reproduktīvās veselības ekspertu Gati Pavāru jauniešiem pagāja nemanot, diskutējot par tādiem jautājumiem kā iepazīšanās, “rozā briļļu“ periods, savstarpējas nesaskaņas, konfliktu risināšana, pielāgošanās, šķiršanās, bailes, cieņa pret otru cilvēku.
Lietas, kuras uztver par pašsaprotamām, bieži vien paliek nepamanītas līdz brīdim, kad rodas problēmas. Veselība un drošība ir tās lietas, kurām cilvēki ikdienā pievērš mazāk uzmanības, nekā vajadzētu.
Ko nozīmē būt veselam? Būt veselam nozīmē labi justies, tas nozīmē, ka cilvēkam ir iespējams dzīvot savu dzīvi un baudīt to. Šāds līdzsvars parasti prasa rūpes. Ir nepieciešama pārtika, atpūta, fiziskās aktivitātes un pozitīvas emocijas, taču ir nepieciešamas arī zināšanas par to, kā izvairīties no iespējamām problēmām un to, kā problēmas bez grūtībām atrisināt. Jautājumi, kas saistīti ar seksualitāti un attiecībām ietekmē cilvēka labklājību.

PZ 2PZ 3PZ 4PZ 5

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search