Vārda dienu svin: Melānija, Imanta / 19.08.2019

booked.net

Jaunumi

Traumatisma profilakses seminārs - nodarbība 2. klašu skolēniem

IMG 9451 Copy5. oktobrī 2. klašu skolēniem notika atraktīvas, aizraujošas nodarbības, kurās skolēni tika iepazīstināti ar biežākajām traumu gūšanas iespējām un veidiem kā izvairīties no tām. Praktiskie uzdevumi un kopējas aktivitātes semināra laikā bija ļoti aizraujošas. Pēc semināra skolēni saņēma arī vairākus SPKC izdales materiālus: krāsojamo grāmatu “Šerloka stāsti Tavai drošībai”, atstarojošas uzlīmes un cepurītes ar atstarojošu Šerloka attēlu.
Atcerēsimies: NEZINĀMAS VIELAS NEGARŠOJAM, UZMNĪGI PIE LOGA, PIE ŪDENS TILPNĒM TIKAI KOPĀ AR VECĀKIEM, UZVEDĪBA UZ IELAS, DROŠA SKRITUĻOŠANA UN VELOBRAUKŠANA, SPĒLĒJAMIES TIKAI AR ZINĀMIEM DZĪVNIEKIEM. Skolā, mājās, pagalmā atcerēsimies:  STRĪDUS VAR IZRUNĀT, NEVIS DŪRES VICINĀT!; PA KĀPNĒM EJ LĒNĀM!; NEGRŪSTIES!; UZ KRĒSLA NEŠŪPOJIES!; PAR DROŠĪBU ESMU ATBILDĪGS PATS!  Paldies nodarbību vadītājām - medicīnas darbiniecēm Zaigai Kluinei un Lienei Raudeniecei.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search