Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors / 24.03.2019

booked.net

Jaunumi

Grupu nodarbības "Par Tevi, viņu un "tauriņiem"!"

10 okt nodarb Copy10. oktobrī 10.ab klašu skolēniem nodarbība "Par Tevi, viņu un "tauriņiem"!". Svarīgi ir jauniešiem aizdomāties par atbildību attiecību veidošanā. Svarīgi ir rast atbildi uz jautājumu “Vai es esmu TAM gatavs/-a?”, jo seksuālo attiecību uzsākšana ir nopietns solis, par kuru lēmumu pieņem pats jaunietis. Nodarbībā jaunieši apspriež argumentus, kāpēc cilvēki uzsāk vai neuzsāk seksuālas attiecības, izspēlē lomu spēles, kurās jaunieši mācās pateikt „NĒ” un uzlabo savas argumentācijas prasmes.
Nodarbības ar biedrības "Papardes zieds" reproduktīvās veselības ekspertu Gati Pavāru jauniešiem pagāja nemanot, diskutējot par tādiem jautājumiem kā iepazīšanās, “rozā briļļu“ periods, savstarpējas nesaskaņas, konfliktu risināšana, pielāgošanās, šķiršanās, bailes, cieņa pret otru cilvēku. Jāiemācās ir veidot drošas, cieņpilnas un uzticamas attiecības, neko nesateidzot.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search