Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

VP nodarbība “CSN manai drošībai!”

RRBB 1 Copy18. oktobrī skolā viesojās Valsts policijas pārstāvji kopā ar Valsts policijas talismaniem Runci Rūdi un Bebru Bruno. Ciemiņi kopā ar 1.-2. klašu skolēniem pārrunāja ar drošību saistītus jautājumus. Būtiski ir ievērot visus noteikumus, atcerēties tālruņa numuru 112 un, ja nepieciešams, droši zvanīt. Paldies Valtera mammai Inetei Olderei-Alderei pa atsaucību. Paldies policistiem par veltīto laiku skolēnu izglītošanā, par informāciju, par iespēju skolēniem uzdot jautājumus un saņemt atbildes, par spēlēm, par tikšanos ar Runci Rūdi un Bebru Bruno klātienē. Paldies par izglītojošajiem izdales materiāliem “Veiklā zaķēna dzimšanas diena” un izgatavojamo policijas auto modelīti. Būsim uzmanīgi, ievērosim noteikumus un rūpēsimies par savu drošību!!!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search