Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

Sporta tūrisma un orientēšanās pulciņa dalībnieku starti turpinās

sac 1 CopyTūrisma pulciņa dalībniekiem sezona turpinās ar startiem Misā, Vecumnieku novadā (20. - 21.oktobrī), kur norisinājās Lāčplēša dienai veltītās sacensības - pārgājiens. Sportistiem pirmajā dienā bija jāveic 15 - 25 km garš maršruts, kura garums atkarīgs no vecuma grupas un distancē jāveic dažādus- tūrisma, orientēšanās, novadpētniecības un militāros uzdevumus. Otrajā dienā starti bija individuālajās un komandu tehnikas distancēs. Reizē šīs sacensības bija arī Latvijas kausa 4. posms sporta tūrismā, kurā iegūtās vietas tiek summētas gada kopvērtējumam.
Ādažu vidusskolu sacensībās pārstāvēja - Oskars Rudzītis (9.g), Annija Ābele (8.b), Roberts Ķirkums (6.a), Paula Ķirkuma (5.g), Kristiāna Gudermane (6.e), Signe Zvirbule (6.e) un Adrians Gudermanis (5.b).
8 stundu un 25 km garajā distancē tika iegūta 2.vieta, tūrisma tehnikas distancē - 3.vieta un abu dienu kopvērtējumā - godpilnā 2. vieta! Apsveicam!! Veiksmi un izturību arī turpmākajos startos!!! Paldies pulciņa vadītājai Evai Jākobsonei.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search