Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Mācīsimies un iegūsim velosipēda vadītāja apliecību savā skolā

adazi2Katru mācību gadu mēs, Ādažu vidusskola, esam raduši iespēju skolēniem sagatavoties un nokārtot CSN eksāmenu, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību. 2017./2018. mācību gadā, sadarbībā ar CSDD sabiedrisko attiecību speciālisti Valdu Kjasperi, 227 mūsu skolas skolēni veiksmīgi nokārtoja eksāmenu un ieguva velosipēda vadītāja apliecību. Uz doto brīdi visi 5. klašu un daļa 4. klašu skolēnu ir pilntiesīgi ceļu satiksmes dalībnieki un uz skolu var doties ar velosipēdu – ērti, droši, videi draudzīgi un veselīgi.
Esam priecīgi un gandarīti, ka ar 2018./2019. mācību gadu varējām pieteikties dalībai projektā “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”, pirmie esam noslēguši līgumu ar CSDD par sadarbību velosipēdu vadītāju eksaminācijā un informācijas apstrādē, saņēmuši mācību materiālus - metodisko līdzekli, kura autore ir mūsu skolotāja Eva Jākobsone (tulkojumu krievu valodā veikusi mūsu skolotāja Svetlana Fisenko) un dāvanā saņēmuši divas velosipēdista aizsargķiveres, kuras ļoti labi varēs izmantot, pulciņa nodarbībās, gatavojoties “Jauno satiksmes dalībnieku foruma” sacensībām.
Skolas direktore Dace Dumpe, iepazīstoties ar jauno mācību materiālu atzina, ka tas labi ļaus pedagogiem sagatavot jaunos velobraucējus atbildīgai, uz zināšanām balstītai un drošai rīcībai uz ceļiem un ielām.

Aktuālie jaunumi