Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

booked.net

Jaunumi

Piedalīsimies konkursā “Gribu būt mobils!”

gbm 18Arī 2018./2019. mācību gadā mēs, Ādažu vidusskola, esam atsaukušies Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicinājumam visiem 6. - 8. klašu skolēniem būt mobiliem un piedalīties konkursā „Gribu būt mobils”.
6. - 8. klašu skolēni ir gan gājēji, gan velosipēdisti, gan mopēda vadītāji. Jauniešiem kā satiksmes dalībniekiem ļoti nepieciešamas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un praktiski jāmāk pārvarēt dažādas grūtības pakāpes šķēršļus. Katra diena uz ceļa ir zināšanu un prasmju pārbaude. Svarīgi ir izkopt nepieciešamās prasmes savas un līdzcilvēku drošības garantēšanai ikdienas gaitās uz ielas. Interesantas un saistošas sacensības ir viens no veidiem, kas motivē skolēnus atkārtot un apgūt ceļu satiksmes drošības jautājumus, lai izkoptu sevī nepieciešamās iemaņas ceļu satiksmei. Skolā ir izveidotas 100 komandas un pieteikti visi 6.-8. klašu skolēni dalībai konkursā, kopskaitā 400, lai iegūtās zināšanas palīdzētu uz ceļa pieņemt pareizus un izsvērtus lēmumus. Būt zinošiem, drošiem, uzmanīgiem un atbildīgiem! Veiksmi konkursā!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search