Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

Nodarbības "Drosme draudzēties"

Dd 1 Copy30. oktobrī 5.b, 5.e, 6.e un 6.g klašu skolēni piedalījās nodarbībā “Drosme draudzēties”. Nodarbība ritēja foruma teātra veidā, kad skolēniem tiek dota iespēja iesaistīties, lai labotu cita kļūdu vai neiecietību. Skolēnu spēkos bija pārtraukt uzstāšanos, izteikt savas domas un doties izvēlētās personas vietā, tā mainot notiekošo. Šī metode lieliski darbojās un tika sasniegts rezultāts, skolēni tika aicināti kļūt iecietīgākiem, draudzīgākiem un atšķirīgo pieņemošākiem, kā arī pašiem likt iesaistīties konfliktsituāciju risināšanā. Nodarbības laikā: tika parādīta situācija, kas norisinās kādā klasē; tad skolēniem pašiem bija iespēja šo situāciju mainīt, uzlabot, meklēt risinājumus, pašiem uz spēles laukuma iejusties notiekošajā; noslēgumā tika analizētas mobinga situācijā iesaistītās puses un pārrunāts kā katrs klases skolēns var iesaistīties un izbeigt mobingu.   Dd 2Dd 3Dd 4

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search