Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Filma “Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?” – tās analīze

filma7. – 9. klašu skolēni skatījās filmu “Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?”, kas stāsta par padsmitnieku Rūdolfu no Talsiem, kura lielākā aizraušanās ir kino. Viņš uz papīra strēmelēm zīmē šausmu filmas un trillerus, pats šīs filmas demonstrējot apskaņo, emocionāli runādams varoņu tekstus dažādās balsīs. Reizēm Rūdolfs spēlē klavieres, izgudro paštaisītas lamatas un cep picu. Reiz Rūdolfs piekrita mācītāja ierosinājumam jaunās baznīcas atklāšanai uzzīmēt filmu par Bībeles sižetiem... Filmas vēstījums ir ārkārtīgi pozitīvs – Rūdolfs gan ir diezgan sarežģīta personība, tomēr ģimene un apkārtējie ar mīlestību ļauj izpausties zēna radošajai būtībai, kas izraisa plašu sajūtu spektru – no bailēm līdz smiekliem un patiesai zēna talanta apbrīnai. Sociālo zinību stundās skolēni analizēja un pārrunāja redzēto, nonāca pie secinājumiem...

Aktuālie jaunumi