Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

11. novembrī - Lāpu gājiens Lāčplēša dienā!

Lacples dKopš Latvijas armijas atjaunošanas Latvijas karavīri ir piedalījušies daudzās starptautiskajās operācijās un kaujas uzdevumos, ziedojot savas dzīvības Latvijas drošības stiprināšanai. Ādažu bāzē 2016.gada 11.novembrī - Lāčplēša dienā, godinot Latvijas karavīrus, kuri pildot kaujas uzdevumus ziedojuši savas dzīvības, tika atklāta Nacionālo bruņoto spēku kritušo karavīru piemiņas vieta.
Šogad Lāčplēša dienā - 2018.gada 11.novembrī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, Ādažu vidusskolas padome, Ādažu novada pensionāru biedrība, biedrība “Ādaži velo”, biedrība “Zaļi Ādaži”, Ādažu uzņēmēju biedrība, biedrība “Garkalnes Olimpiskais centrs” aicina visus piedalīties lāpu gājienā no Ādažu vidusskolas uz Ādažu bāzi, tādējādi godinot visus karavīrus, kas krituši cīņās par Latviju. Pulcēšanās pie Kadagas tilta pretī Ādažu vidusskolai no plkst.18.30.
Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, svecītes, ko aizdegt pie pieminekļa un lāpas!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search