Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolas Eiropas kluba “Mazie eiropieši” 16. jubileja

01 Copy30. oktobrī tika atzīmēta Ādažu vidusskolas Eiropas kluba “Mazie eiropieši” 16. jubileja. Tajā sapulcējās gan pašreizējie, gan bijušie biedri, gan skolas pedagogi. Arī kluba dibinātājs Edgars Ikstens atcerējās “Mazos eiropiešus” un ieradās, sūtot apsveikuma vēstuli arī no Eiropas Parlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa. Pasākums iesākās ar oficiālo daļu, kurā tika sniegta prezentācija par izdarīto klubā 2018. gada laikā un par kluba plāniem turpmāk, kā arī tika teiktas apsveikuma runas. Eiropas kluba “Mazie eiropieši” prezidents Rūdolfs Piveņš savā uzrunā teica: “Ir pagājis krietns laiks kopš brīža, kad Eiropas klubs bija dzimis. Mēs sakām jums lielu paldies par to, ka atbalstāt to vēl joprojām. Tikai tā mēs spējam organizēt katru pasākumu un piedalīties dažādos projektos. Šogad mēs esam pieteikušies EP vēstnieku skolas programmā, kas palīdzēs klubam veidot dažādus pasākumus skolēniem. Ar jūsu atbalstu mēs noteikti šogad centīsimies sasniegt jaunus mērķus.” Pēc tam jau bija brīvāka gaisotne, kurā viesi tika cienāti ar tēju un socializējās viens ar otru. Šis pasākums priecēja ar sen nesatiktām sejām un ļāva apzināties, kādi mērķi klubam vēl ir jāsasniedz.  Foto

Elīza Kubuliņa (12.a)
Foto Marta Milliņa (12.a)

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search