Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Profesiju daudzveidība zoodārzā”

IMG 20181102 WA00072018. gada 30. un 31. oktobrī Ādažu vidusskolas 6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 6.e un 6.g klases skolēni piedalījās karjeras atbalsta attīstības pasākumā - mācību ekskursijā -  “Profesiju daudzveidība zoodārzā”. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā esošajām profesijām, darba vidi un specifiku, nodrošinot tikšanos ar dažādu profesiju speciālistiem un skolēnu iesaisti novērojumu veikšanā un diskusijās, sava viedokļa paušanā, kā arī jautājumu un atbilžu sniegšanā.
Skolēni tika iepazīstināti ar visdažādāko profesiju pārstāvjiem – valdes priekšsēdētāju, sabiedrisko attiecību speciālistu, grāmatvedi, ekskursijas vadītāju, veterinārārstu, zoologu, entomologu, dzīvnieku kopēju, uzraugu un taksidermistu. Pasākuma dalībnieki uzzināja, kādas zināšanas, prasmes, rakstura īpašības nepieciešamas, lai varētu veiksmīgi strādāt šajās profesijās, kā arī to, kāda ir šo profesiju darba vide (biroja telpas, veterinārā ambulance, terārija ēka, tropu māja, akvāriju zāle utt.). Protams, ka darbam zooloģiskajā dārzā ir sava specifika, lai strādātu ar dzīvniekiem, ir patiesi jāmīl darbs, ko dara, jāmīl dzīvnieki.

Aktuālie jaunumi