Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

booked.net

Jaunumi

LABO DARBU NEDĒĻA 2018

LDNedŠogad akcija “LABO DARBU NEDĒĻA 2018” notika 15.-21. oktobrim. Domājot par labo darbu un galveno šīs akcijas ideju - sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā, darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos, 8.e klase vēlējās piedzīvot prieku un gandarījumu, ko sniedz reāli padarītais. Meklējot labo darbu iespēju, radās ideja dāvināt savu laiku, uzmanību, emocijas tiem, kam ikdienā to pietrūkst. Skolotāja I. Laubenbaha sazinājās ar biedrību "Rīgas pilsētas "Rūpju bērns"", un rezultātā radās kopīga ideja kā to realizēt. 8.e klases jauniešiem bija uzdevums izplānot kopīgu ekskursiju. Plānošanas procesā jaunieši pirmo reizi saskārās ar problēmu, ar kuru bieži saskaras cilvēki ar kustību ierobežojumiem – brīvu piekļuvi apskates objektiem. Rezultātā jaunieši nāca ar piedāvājumu par Zooloģiskā dārza apmeklējumu, ko labprāt pieņēma arī “Rūpju bērns”.
Satikšanās, iepazīšanās, kopīgi pavadītais laiks, sarunas, emocijas tā ir tikai daļa no ieguvumiem, ko saņēma abas iesaistītās puses, cilvēkiem no "Rūpju bērna" tā bija vēl viena iespēja izrauties no ikdienas un rutīnas, bet jauniešiem no Ādažu vidusskolas tā bija iespēja atvērt sirdis mazliet plašāk. Darot labu vislielākie ieguvēji esam paši.
Īpašs paldies 8.e klases mammām Dairai Jonasei un Ilzei Skujai par atbalstu un klātbūtni šajā saulainajā rudens ceturtdienā, kā arī piedzīvojuma lieciniecei, kas iemūžināja šo notikumu Photo Agency F64 fotogrāfei Annijai Meikšānei.
https://www.facebook.com/Palidzesimlv/?__tn__=kCH-R&eid=ARBFLKmf4lE0Yvi3GCXg6sfiVO5HpClhCpQj08gbvOBbeOUtaRrjhUmAKE7uFk5kJt4ppKaSfdSStcmi&hc_ref=ARQ4UAndpr3oCKbiRlNPTWbO2nOaQXTVDYtlBGBoFbt7EUR3SCRVrwJrfmOy486xaiw
Savukārt 3.e klases skolēni “LABO DARBU NEDĒĻĀ” nolēma sniegt atbalstu dzīvniekiem. Šogad izvēlējāmies atbalstīt Mini Zoo dārza ,,Dzīvo Sapņu dārza” iemītniekus Ādažu centrā. Te bērniem rasta iespēja apmīļot mājdzīvniekus, tos pabarot un iepazīt viņu dzīvi. Skolēni katrs atnesa vairākus kilogramus dārzeņu, augļu ,,Sapņu dārza,, dzīvniekiem pirms viņi dodas ziemas periodā prom no Ādažiem!
Tā kā šis bija bagāts zīļu gads, tad salasījām gandrīz 100 kg zīļu Rīgas zooloģiskajam dārzam. Zīles lasījām, gan skolas teritorijā, gan citās Latvijas pilsētās. Ļoti sekojām zīļu kvalitātei, jo zooloģiskā dārza tropu mājas iemītniekiem ēdienkartē tiek diedzētas tikai nebojātas zīles.
Tik aktīvi daudzās labdarības akcijās visa klase ir iesaistījusies pirmo gadu! Bez vecāku atbalsta tas protams nenotiktu!
Sapratām, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga apkārtējiem! Mums noteikti visiem kopā izdevās Latvijas simtgades gadā dot savu ieguldījumu, lai Latvija kļūtu skaistāka, stiprāka!
   Labie darbi, labās domas
   To spēj visi un ikviens.
   3.c var paveikt daudz –
   Krekli jaunu dzīvi sāk!
“LABO DARBU NEDĒĻĀ” 3.c klases skolēni kopā ar skolotāju pārvērta T kreklus maisiņos, kuros var likt gan maiņas apavus, gan ņemt līdzi, dodoties uz veikalu pēc iepirkumiem, uz bibliotēku pēc jaunas lasāmvielas. Visas iespējas nemaz nav iespējams izstāstīt. Vienu gan zinām – Mēs domājam zaļi un rūpējamies par apkārtējo dabu!
Skolā, atskatoties uz “LABO DARBU NEDĒĻU”, varam secināt, ka esam padomājuši un rīkojušies tā, lai līdzcilvēkiem sagādātu patīkamus mirkļus un prieku. Skolēni atzina, ka izdarot kaut ko labu, ir sapratuši, ka tas ir vienkārši un sagādā dubultu prieku - gan pašam, gan tam, kuram palīdzēts! Labo darbu kustība aizsākusies turpinās!! Sagaidīsim Latvijas dzimšanas dienu darot labus darbus!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search