Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

booked.net

Jaunumi

Filma “Homo Novus”

filma23. oktobrī vidusskolēni devās uz alternatīvo mācību stundu Ādažu Kultūras centrā, lai noskatītos pēc Anšlava Eglīša romāna motīviem veidoto filmu ''Homo Novus'', kas ar smaidu skatās uz kaislībām 30. gadu beigu Rīgas mākslinieku dzīvē.
Skolēnu atsauksmes par filmu Homo Novus.

"Gāju uz filmu, neko par to nezinādams. Bet filma mani tā aizrāva, ka biju patīkami pārsteigts par tās saturu. Jau pašā sākumā iedziļinājos notikumos. Prieks, ka bija iespēja noskatīties filmu." (11.a)

"Ļoti skaista filma. Var just, ka ir padomāts, kā to pasniegt. Talantīgi aktieri. Pārdomāti uzfilmēts. Izcils darbs!" (11.a)

"Salīdzinoši ar citām latviešu filmām, ko esmu skatījies, šī ir patiešām laba. Sižets varēja būt dinamiskāks." (11.a)

"Filma bija ļoti skaista. Liels prieks, ka mums tika dota iespēja to noskatīties." (10.b)

"Filma bija skaista, emocijām bagāta. Tā lika aizdomāties par 30. gadu mākslinieku dzīvi. Šī dzīve bija gan interesanta, gan sarežģīta. Izcils aktieru sniegums! Es noteikti ieteiktu noskatīties saviem vienaudžiem, lai varētu iepazīt 30. gadu Latvijas mākslinieku kā gaišo, tā tumšo pusi. Krāšņi tērpi, retro auto, vecās dzīves šarms. Paldies par iespēju baudīt šo filmu."

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search