Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

Ojāram Vācietim veltītajā pasākumā

Nac bibl13. novembrī Ādažu vidusskolas dzejas draugi kopā ar skolotājām devās uz Ojāram Vācietim veltītu pasākumu Latvijas Nacionālās bibliotēkas ātrijā.
Pasākuma apmeklējums bija alternatīvā mācību stunda literatūrā  saistībā ar ''Latvijas skolas somu".
Pasākuma laikā tika atklāts Ojāra Vācieša biedrības, Ojāra Vācieša muzeja un apgāda “Upe tuviem un tāliem” izdotais dzejas ierakstu albums “Runā Ojārs Vācietis”, kurā 13 audio diskos apkopoti O. Vācieša balss ieraksti.
Pasākuma kulminācijā koncertuzvedums “Būs pali”, kurā tika izpildīta kormūzika un solo dziesmas ar Ojāra Vācieša dzeju, kā arī tika pirmatskaņotas Ojāra Vācieša 85. jubilejai veltītas oriģinālkompozīcijas – komponista Artura Maskata dziesmu cikls ar dziesmām “Meiteņu valsis”, “Dod rokas savas” un “Liepziedā”, kā arī komponista Edgara Raginska jaundarbs jauktam korim “Nedaliet bēdas”.
Koncertuzvedumā “Būs pali” piedalījās Carnikavas jauktais koris “Vēja balss” (diriģents Jurģis Cābulis), Rīgas kamerkoris “Ave Sol” (diriģents Andris Veismanis), solisti Mārtiņš Zvīgulis un Katrīna Paula Felsberga, aktieri Vilis Daudziņš un Jānis Kronis.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search