Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte / 20.04.2019

booked.net

Jaunumi

“Palīdzēsim viens otram” iesaistās 4.e klases skolēni kopā ar vecākiem

4e foto4.e klases skolēni kopā ar vecākiem, “Labo darbu” nedēļas ietvaros, bija nolēmusi sagatavot ilgi glabājamās pārtikas paciņas, lai ar labdarības biedrības “Palīdzēsim viens otram” starpniecību tās ziedotu cilvēkiem, kuri pašu spēkiem nevar atļauties sev sagādāt pārtiku. Bērni jo īpaši bija piedomājuši pie paciņu noformējuma, kā arī klāt tika pievienotas pašgatavotas kartiņas ar kādu sirsnīgu novēlējumu.
9. novembrī, biedrības vadītāja Edija Pipara apciemojuma laikā, bērniem tika pastāstīts par to kā labdarības biedrība izveidojusies, cik brīvprātīgo ik dienu darbojas, lai steigtos palīgā, kā arī uzskaitīja kāda veida palīdzības lūgumi un projekti piepildīti šo gadu laikā.
“Palīdzēsim viens otram” teica lielu paldies klasei un tās audzinātājai Ilzei Dreimanei par šo ziedojumi, kā arī pasniedza klasei pateicības rakstu, kā arī katrs bērns kā piemiņu saņems īpašo koka sirsniņu ar logo, lai iekarinot to Ziemassvētku eglītē, atcerētos par paveikto labo darbu.
Uz šo brīdi jau vairākas paciņas aizceļojušas uz dažādām Latvijas pilsētām un ir nogādātas ģimenēm, kuras labdarības biedrībai lūgušas palīdzību ar pārtikas iegādi.
Labais vairo labo!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search