Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija / 19.04.2019

“Latvijai – 100!” – Valsts dzimšanas dienu sagaidot!

IMG 960016. novembrī, par godu Latvijas valsts 100. dzimšanas dienai uz skolu gan skolēnus, gan skolas darbiniekus aicinājām nākt tautas tērpos vai izmantojot apģērbā kādu no tautas tērpa elementiem. Skolēni pēc izvēles pieteicās un darbojās dažādās radošajās darbnīcās.   Foto
Dienas laikā skolā notika vairāki koncerti:
 *  Andžeja Grauda Bungu skolas audzēkņu koncerts   Foto
 *  Zemessardzes pūtēju orķestra koncerts   Foto
 *  Grupas “Sudden Lights” koncerts   Foto
 *  Grupas “Summer Knights Band” koncerts   Foto
Visi kopā šodien skolā pavadījām īpašu dienu Latvijas dzimšanas dienas gaidīšanas noskaņās. Šī diena bija diena, kuras laikā viens ar otru vairāk sadraudzējāmies un sapratām, ka Latvija – tie esam mēs visi. Daudz laimes un saules mūžu Latvijai!