Vārda dienu svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija / 23.05.2019

4.a klases skolēni 18. novembrī Likteņdārzā

4a 04a 1Skolēni čakli darbojās laika posmā no 1. oktobra līdz 5. novembrim un kopā savāca 121,39 kg sveču materiāla, kā rezultātā izcīnīja I vietu un 18. novembrī devās uz Likteņdārzu.
Skolēnu atsauksmes:
“Es jutos laimīgs saņemot balvu. Man bija prieks piedalīties konkursā un dāvināt Latvijai sveces. Likteņdārzā bija ļoti skaisti. Man prieks ar klasi būt kopā Latvijas dzimšanas dienā."
"Es esmu ļoti priecīgs, ka mūsu klase piedalījās un ieguva 1.vietu šajā konkursā. Pasākums Likteņdārzā bija skaists. Man ļoti patika deju kolektīva Žālīte" priekšnesumi. No savāktajiem sveču materiāliem tika izveidots skaistas sveču kompozīcijas Latvijas krāsās."
"Mūsu klase bija viena no 15 klasēm, viena no 74 skolām, kas piedalījās Likteņdārza organizētajā svētku konkursā par godu Latvijas simtgadei. Konkurss deva mums iespēju mūsu klasei būt saliedētākai, kad mēs visi draudzīgi svērām un saiņojām svecītes. Es jutos neizsakāmi priecīga un pagodināta, ka gala rezultātā mūsu klase ieguva pirmo vietu."
"Man Likteņdārzā šķita pagodinājums, ka balvas pasniedza Vilis Vītols. Šo dienu atcerēšos, jo šī bija mana pirmā un ceru ne pēdējā intervija televīzijā.”
"Es redzēju divas lielas akmeņu kaudzes, 18. ugunskurus un piecas kaudzes sveču. Un es redzēju piecus Latvijas karogus un Daugavu."
"Es jutos ļoti satraukts. Tad, kad rādīja mūs pa televīziju es biju ļoti satraucies. Pirms tam mums deva balvu un es par to biju ļoti priecīgs. Es Likteņdārzā biju pirmo reizi, tur viss bija ļoti skaisti."